Osiedle Walerianowo przy ulicy Brzozowej to inwestycja składająca się z 6 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Każde mieszkanie posiadać będzie garaż i ogród. Budynki na osiedlu będą wyglądać identycznie jak ten prezentowany na zdjęciach. Zobacz więcej zdjęć w galerii.

Kameralne osiedle obejmujące tylko sześć mieszkań w zabudowie bliźniaczej powstaje w Walerianowie koło Komornik, tuż za granicami Poznania. Będąc na miejscu aż trudno uwierzyć, że jesteśmy zaledwie kilka minut drogi od miasta. Z delikatnego wzniesienia roztacza się piękny widok na panoramę Poznania. Wokół znajdują się drzewa, nowe domy jednorodzinne, pola i lokalna droga, z której korzystają wyłącznie tutejsi mieszkańcy. Do każdego mieszkania o powierzchni 122 m2 będzie należeć garaż i duży ogród o powierzchni ponad 400 m2. Co ważne, z jednej strony osiedle sąsiaduje z rozległym parkiem, więc przyszli mieszkańcy będą spokojnie wypoczywać zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Budowa domów rusza w styczniu 2018 roku. Mieszkania będą gotowe w trzecim kwartale 2018 roku. Domy w Walerianowie zaprojektowano z myślą o cztero- lub pięcioosobowej rodzinie, która chce mieszkać tuż pod Poznaniem, w zacisznym, kameralnym miejscu blisko przyrody i terenów spacerowych.